NARODOWE CZYTANIE 2020

Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Kaspra Wojnara z okazji 9 edycji Narodowego Czytania. W tym roku czytamy „BALLADYNĘ” Juliusza Słowackiego.

Biblioteka zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w akcję NARODOWEGO CZYTANIA poprzez nagranie krótkiego filmiku z własną interpretacją fragmentu „BALLADYNY” Juliusza Słowackiego, umieszczenie go na swoim profilu FB i oznaczenie      #GBPJedliczeCzytaBalladynę. Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu będzie udostępniać je na swoim bibliotecznym fanpage’u.Dla uczestników angażujących się w akcję NARODOWEGO CZYTANIA przygotowaliśmy w prezencie pamiątkowy egzemplarz „BALLADYNY” z pieczęcią prezydencką.

Brzoskwiniowy Gładki Kolaż Instagram Post