Rozstrzygnięcie konkursu „W świecie baśni Hansa Christiana Andersena”

Na początku kwietnia Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu, filia w Dobieszynie ogłosiła konkurs „W świecie baśni Hansa Christiana Andersena” dla uczniów klas  1-3 Szkoły Podstawowej w Dobieszynie. Zadaniem do wykonania było rozwiązanie testu, który sprawdzał znajomość wiedzy o pisarzu i jego wybranych baśniach. Konkurs ten miał na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci, zapoznanie się z baśniami H.Ch. Andersena, doskonalenie techniki czytania, rozwijanie umiejętności posługiwania się książką jako źródłem informacji oraz zdobywanie wiedzy poprzez zabawę. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem i licznie spływały prace konkursowe z odpowiedziami.

A oto lista zwycięzców:

I miejsce – Nikola Pec, Hubert Łątka

II miejsce – Maja Waliszko, Jan Dubiel, Emilia Wojtowicz

III miejsce – Wioletta Dubis

Wyróżnienie – Konrad Kuczek, Anna Kuczek

Serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie w nim udziału, rodzicom za wsparcie jakiego im udzielili oraz dyrektorowi i nauczycielom klas od 1 do 3 Szkoły Podstawowej w Dobieszynie za rozpowszechnienie informacji o konkursie i zachęcanie do wzięcia w nim udziału wśród swoich wychowanków.

zdjęcie konkurs Andersen