KINO w bibliotece – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Nasze miśki, misie, misiaczki”.

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu jak co roku, zorganizowała kolejna edycję konkursu plastycznego na wizerunek misia „Nasze miśki, misie , misiaczki”. W konkursie wzięły udział dzieci z klas zerowych szkół podstawowych oraz przedszkolaki z grup starszaków z terenu gminy Jedlicze. Wydarzenie to od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, w tym roku wpłynęło na konkurs 108 prac. Dzieci wykazały się bardzo dużym talentem i niezwykłą wyobraźnią. Prace zostały wykonane różnymi technikami z wykorzystaniem najrozmaitszych materiałów np. płatków kukurydzianych, makaronu, ryżu, kukurydzy, suszek, filcu, wełny itp. Ponieważ poziom prac był bardzo wysoki wszystkie dzieci zostały nagrodzone wyróżnieniem. W nagrodę każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę. Wszyscy wspólnie obejrzeli na dużym kinowym ekranie filmową adaptację baśni braci Grimm „Kot w butach”.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 28 29